Акумуляторний фарбопульт PROFI-TEC PSG1420 – універсальний інструмент для швидкого та якісного нанесення лакофарбових матеріалів, ґрунтовок, морилок, лаків, фарб для деревини та металу, засобів захисту поверхонь та інших водорозчинних і розчинникових лакофарбових матеріалів на поверхнях різної складності.
Особливості акумуляторного фарбопульта PROFI-TEC PSG1420:
- Енергоефективний двигун забезпечує стабільну продуктивність, тривалий термін служби та надійність у роботі;
- Система розпилення забезпечує рівномірне нанесення матеріалу та якісне покриття поверхонь;
- Місткий бачок для фарби дозволяє працювати тривалий час без необхідності частого дозаправлення;
- Підтримка роботи з матеріалами різної в’язкості дозволяє використовувати широкий спектр лакофарбових покриттів;
- Регулювання подачі фарби дозволяє точно налаштовувати процес фарбування залежно від типу матеріалу;
- Ергономічна конструкція інструмента забезпечує комфортну роботу навіть під час тривалого використання.
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
Комлект поставки:
- Акумуляторний фарбопульт PROFI-TEC PSG1420 Vision;
- Бачок для фарби;
- Сопла: 1.0, 1.5, 1.8, 2.5 мм;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка;
- Без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто | 0,87 / 1,2 кг |
| Відстань розпилення | 30 см |
| Габарити упаковки | 260×185×205 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр сопла | 1,0 / 1,8 / 2,5 мм |
| Число обертів холостого ходу | 0 - 1200 об/хв |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Об’єм бачка для фарби | 0,8 л |
| Продуктивність | 0,70 л/хв |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 790 ₴








