Акумуляторний дриль-шуруповерт PROFI-TEC DHP485BL – потужний та надійний інструмент, призначений для закручування та відкручування кріпильних виробів (шурупів, гвинтів, саморізів, конфірматів, дюбелів, болтів і гайок), а також для свердління отворів свердлами, що мають циліндричний хвостовик діаметром до 13 мм.Особливості акумуляторного дриля-шуруповерта PROFI-TEC DHP485BL:Швидкозатискний патрон дозволяє швидко змінювати свердла без додаткових інструментів, економлячи час і зусилля;Безщітковий двигун забезпечує ефективність, тривалий термін служби та менше потребує обслуговування;Ергономічна рукоятка з гумовим покриттям забезпечує комфорт і зменшує втому рук, запобігаючи ковзанню.;Ударний механізм додає силу для роботи з твердими матеріалами, як бетон і цегла;Плавне регулювання швидкості дозволяє точно контролювати обертання шпинделя залежно від матеріалу;Двошвидкісний редуктор дає можливість вибирати між двома швидкостями для різних типів робіт;Вбудоване підсвічування покращує видимість в умовах недостатнього освітлення, підвищуючи точність та безпеку роботи.Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.Комплект поставки:Акумуляторний дриль-шуруповерт PROFI-TEC DHP485BL;Додаткова рукоятка;Біта TS2 (70 мм) ×1;Інструкція з експлуатації;Гарантійний талон;Упаковка – картонна коробка;Без акумулятора та зарядного пристрою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Питание | Аккумулятор |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 35 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто / брутто | 1,0 / 1,3 кг |
| Габарити упаковки | 240×240×90 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Число оборотов холостого хода | 0 – 500 – 1800 об/хв |
| Максимальный крутящий момент | 55 Нм |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Тип патрона | безключовий швидкозатискний |
| Частота удаpов | 0 – 7500 – 30000 об/хв |
- Цена: 1 980 ₴









