Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Номинальная мощность | 10.5 кВт |
| Максимальная мощность | 11 кВт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність масляного баку | 2,75 л |
| Ємність паливного баку | 25 л |
| Вага брутто | 308 кг |
| Варіант виконання корпусу | у всепогодному шумопоглинаючому кожусі |
| Расход топлива | 245 г/кВт·год |
| Габарити упаковки | 1300×650×880 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр циліндра/хід поршня | 92×75 мм |
| Клас ізоляції | F |
| Коефіцієнт потужності (Cos Φ) | 1 |
| Метод збудження | самозбудження |
| Напруга змінного струму | 230 В |
| Номинальный ток | 50 А |
| Регулировка напряжения | автоматичне регулювання напруги AVR |
| Рівень шуму (7м) | 74 дБ(А) |
| Система запуска | Электростартер |
| Степень сжатия | 19:1 |
| Тип двигателя | чотиритактний двоциліндровий |
| Тип обмотки | 100% мідь |
| Время непрерывной работы | 4 години |
| Скорость вращения вала | 3600 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 156 920 ₴



