Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Количество фаз | 1 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 171 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність масляного баку | 2,1 л |
| Ємність паливного баку | 15 л |
| Варіант виконання корпусу | у всепогодному шумопоглинаючому кожусі |
| Габарити упаковки | 980×560×765 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр циліндра / хід поршня | 100×78 мм |
| Клас ізоляції | H |
| Коефіцієнт потужності (Cos Φ) | 0,8 |
| Максимальное время непрерывной работы | 4 години |
| Метод збудження | самозбудження |
| Напруга змінного струму | 230 В |
| Номинальная мощность | 10,0 / 8,0 кВА/кВт |
| Номинальный ток | 8.3 А |
| Охлаждение двигателя | Воздушное |
| Регулировка напряжения | автоматичне регулювання напруги AVR |
| Степень сжатия | 20:1 |
| Тип двигателя | одноциліндровий, чотиритактний, з повітряним охолодженням |
| Тип обмотки | 100% мідь |
| Скорость вращения вала | 3000 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 114 990 ₴







