Генератор дизельный PROFI-TEC DGS15-3 Power MAX 15кВА/12кВт, 380V
199 820 ₴
- Нет в наличии
- Код: 005029
Генератор дизельный PROFI-TEC DGS15-3 Power MAX 15кВА/12кВт, 380VНет в наличии
199 820 ₴
+380 (50) 471-00-84
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Количество фаз | 3 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність масляного баку | 2,8 л |
| Ємність паливного баку | 26 л |
| Вага нетто / брутто | 300 / 320 кг |
| Варіант виконання корпусу | у всепогодному шумопоглинаючому кожусі |
| Габарити упаковки | 1300×700×880 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр циліндра / хід поршня | 92×75 мм |
| Клас ізоляції | H |
| Коефіцієнт потужності (Cos Φ) | 0,8 |
| Максимальное время непрерывной работы | 4 години |
| Метод збудження | самозбудження |
| Модель двигуна | 2V92F |
| Напруга змінного струму | 380/230 В |
| Номинальная мощность | 15,0 / 12,0 кВА/кВт |
| Охлаждение двигателя | Воздушное |
| Регулировка напряжения | автоматичне регулювання напруги AVR |
| Степень сжатия | 19,5:1 |
| Тип двигателя | чотиритактний двоциліндровий |
| Тип обмотки | 100% мідь |
| Скорость вращения вала | 3000 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 199 820 ₴