Генератор дизельный PROFI-TEC DGS20 Power MAX 15кВА/12кВт, 220V
219 895 ₴
- Нет в наличии
- Код: 005030
Генератор дизельный PROFI-TEC DGS20 Power MAX 15кВА/12кВт, 220VНет в наличии
219 895 ₴
+380 (50) 471-00-84
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Количество фаз | 1 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність масляного баку | 3,8 л |
| Ємність паливного баку | 26 л |
| Автоматичне введення резерву | AISIKAI |
| Багатофункціональний контролер | SMARTGEN |
| Вага нетто / брутто | 320 / 340 кг |
| Варіант виконання корпусу | у всепогодному шумопоглинаючому кожусі |
| Габарити упаковки | 1350×700×880 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр циліндра / хід поршня | 95×88 мм |
| Клас ізоляції | H |
| Коефіцієнт потужності (Cos Φ) | 0,8 |
| Максимальная мощность | 15,0 кВА/12,0 кВт |
| Максимальное время непрерывной работы | 4 години |
| Метод збудження | самозбудження |
| Модель двигуна | 2V95 |
| Напруга змінного струму | 230 В |
| Охлаждение двигателя | Воздушное |
| Регулировка напряжения | автоматичне регулювання напруги AVR |
| Степень сжатия | 19:1 |
| Тип двигателя | чотиритактний двоциліндровий |
| Тип обмотки | 100% мідь |
| Скорость вращения вала | 3000 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 219 895 ₴