Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Максимальное количество оборотов | 7000 об/мин |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем топливного бака | 1.25 л |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр штанги | 28 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Алюмінієва цільна штанга | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр скошування диском | 255 мм |
| Діаметр скошування ліскою | 430 мм |
| Електричний стартер | Нет |
| Напівавтоматична шпуля | Да |
| Нержавіючий ріжучий диск | Нет |
| Мощность | 4,1 кВт |
| Праймер | Да |
| Рабочий объем цилиндра | 52,0 см³ |
| Роздільні ергономічні ручки | Да |
| Тип двигателя | бензиновий одноциліндровий, 2-тактний з повітряним охолодженням |
| Тип топлива | суміш бензину з мастилом для 2-тактних двигунів 25:1 |
| Циліндр із хромованим покриттям | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 990 ₴







