Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто / брутто | 0,5 / 2,8 кг |
| Габарити упаковки | 335×140×80 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр зварювальних насадок | 20 / 25 / 32 мм |
| Діапазон регулювання температури | 1 С° |
| Діапазон робочої температури | 120 – 340 С° |
| Материал | АБС пластик, метал |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Підходить для | PPR / PB / PE труб |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Время нагрева | від 3 секунд |
Информация для заказа
- Цена: 4 388 ₴






