Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто / брутто | 1,3 / 3,5 кг |
| Габарити упаковки | 395×290×115 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Угол наклона | 0 – 45° |
| Кількість ступенів маятникового ходу | 4 |
| Максимальна глибина різу (алюміній) | 6 мм |
| Максимальна глибина різу (дерево) | 65 мм |
| Максимальна глибина різу (сталь) | 3 мм |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Система маятникового ходу | Да |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Ход штока | 18 мм |
| Частота ходу штока | 0 – 2900 хід/хв |
Информация для заказа
- Цена: 3 690 ₴







