Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто / брутто | 1,4 / 2,4 кг |
| Габарити упаковки | 380×235×170 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Кількість ступенів регулювання частоти вібрації | 9 |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Розмір плитки | 30 – 200 см |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | щітковий |
| Частота вібрацій | 100 – 13500 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 3 780 ₴





