Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто / брутто | 1,65 / 2,0 кг |
| Габарити упаковки | 350×95×210 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Число оборотов холостого хода | 0 – 1900 об/хв |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Радіус різання | 45 – 55 мм |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Товщина різу (листовий метал) | 2,5 мм |
| Товщина різу (металочерепиця) | 1,2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 260 ₴









