Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичний режим сну | 8 хв |
| Вага нетто / брутто | 0,25 / 0,5 кг |
| Габарити упаковки | 270×165×80 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон регулювання температури | 5 С° |
| Діапазон робочої температури | 150 – 500 °С |
| Материал | АБС пластик, метал |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Оптимальна температура використання | 280 – 320 С° |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Время нагрева | від 5 секунд |
Информация для заказа
- Цена: 2 460 ₴








