Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Номинальная мощность | 120 Вт |
| Максимальная мощность | 300 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто / брутто | 0,2 / 0,35 кг |
| Вихідна потужність USB | помаранчевий 27 Вт (5 В/3 A, 9 В/3 A , 12 В/2 A) |
| Вихідна потужність розетки | 220 В |
| Габарити упаковки | 110×110×70 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Статичний струм | ±0,05 А |
Информация для заказа
- Цена: 790 ₴







