Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| ВИКРУТКА | Максимальний крутний момент: 4,0 Нм |
| Вага нетто / брутто | 0,2 / 0,7 кг |
| ГРАВЕР | Кількість обертів холостого ходу: 18000 об/хв |
| Габарити упаковки | 255×150×50 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| МІНІ-РІЗАК | Максимальна глибина різу: 0,6 мм |
| Напруга акумулятора | 4,0 В |
| Потужність світлодіода | 1,0 Вт |
| Світлодіодна підсвітка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 280 ₴









