Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс кольору | 6500 К |
| Вага зі штативом | 2,9 кг |
| Вага нетто / брутто | 1,7 / 3,4 кг |
| Габарити упаковки прожектора | 320×245×70 мм |
| Габарити упаковки штатива | 840×90×90 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Источник питания | акумулятор та мережа 220 В |
| Класс защиты | IP 40 |
| Кількість режимів яскравості | 3 |
| Количество светодиодов | 202 |
| Напруга акумулятора | 40 В (2×20 В) |
| Потужність споживання | 22 / 46 / 85 Вт |
| Ресурс світлодіодних модулів | 20000 годин |
| Рабочая температура | від -20 до +40°C |
| Світлова ефективність | 140 – 150 лм/Вт |
| Световой поток | 3500 / 6900 / 11500 лм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
Информация для заказа
- Цена: 4 990 ₴









