Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто / брутто | 0,8 / 2,2 кг |
| Габарити упаковки | 380×240×110 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Число оборотов холостого хода | 400 – 2000 / 3000 / 4000/ 5800 об/хв |
| Кількість ходів на холостому ходу | 800 – 4000 / 6000 / 8000 / 11600 хід/хв |
| Количество скоростей работы | 4 |
| Максимальний діаметр опорного диска | 75 мм |
| Максимальний діаметр полірувального диска | 80 мм |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Плавний запуск | Да |
| Підтримка постійних оборотів під навантаженням | Да |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Хід ексцентрика | 3 + 12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 990 ₴









