Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто / брутто | 2,8 / 4,5 кг |
| Габарити упаковки | 370×235×300 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шлангу | 1,5 м |
| Максимальна в’язкість матеріалу | 60 DIN/с |
| Максимальний діаметр сопла | 0,017″ |
| Максимальное давление | 140 Бар |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Об’єм бачка для фарби | 1,7 л |
| Производительность | 1,1 л/хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
Информация для заказа
- Цена: 8 998 ₴









