Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто / брутто | 2,5 / 3,1 кг |
| Габарити упаковки | 310×345×205 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр диску | 180 мм |
| Кут нахилу відрізного диска | 45° |
| Число оборотов холостого хода | 5200 об/хв |
| Максимальна глибина пропилу під кутом 45° | 43 мм |
| Максимальна глибина пропилу під кутом 90° | 65 мм |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Тип двигателя | безщітковий |
Информация для заказа
- Цена: 2 760 ₴









