Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто/брутто | 1,6 / 4,2 кг |
| Габарити упаковки | 570×150×220 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Длина шины | 30 см |
| Кількість ведучих ланок | 62 шт. |
| Кількість ріжучих зубів | 31 шт. |
| Максимальний діаметр різу | 265 мм |
| Материал цепи | високовуглецева сталь |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Товщина ведучої ланки | 1,1 мм |
| Швидкість ланцюга | 350 м/хв |
Информация для заказа
- Цена: 2 990 ₴







