Акумуляторний пилосос PROFI-TEC PVC2120BL – легкий та портативний пристрій, призначений для ефективного очищення підлогових покриттів, меблів та інших поверхонь від пилу, бруду, шерсті та інших забруднень, підходить для щоденного прибирання як у невеликих житлових приміщеннях, так і в офісах чи автомобілях.
Особливості акумуляторного пилососа PROFI-TEC PVC2120BL:
Об’єм бака для збору пилу становить 500 мл, що забезпечує можливість тривалого прибирання без необхідності частої очистки контейнера;
Пристрій забезпечує потужність всмоктування до 21 кПа, що дозволяє ефективно видаляти навіть найдрібніші частинки бруду;
Сучасна система фільтрації гарантує високу якість очищення повітря та поверхонь, затримуючи дрібні частинки пилу;
Низький рівень шуму під час роботи забезпечує комфортне використання без дискомфорту для оточуючих;
Вбудоване світлодіодне підсвічування допомагає ефективно очищати важкодоступні місця, забезпечуючи максимальну видимість під час роботи;
Обладнаний високоефективним двигуном, що забезпечує стабільну роботу та високу продуктивність прибирання навіть у складних умовах;
Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
Комплект поставки:
Акумуляторний пилосос PROFI-TEC PVC2120BL;
Насадка для великого сміття;
Щілинна насадка ×2;
Подовжувальна трубка ×1;
Інструкція з експлуатації;
Гарантійний талон;
Упаковка – картонна коробка;
Без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость бака | 500 мл |
| Вага нетто / брутто | 1,8 / 3,1 кг |
| Габарити упаковки | 600×330×167 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Максимальна потужність всмоктування | 21 кПа |
| Максимальный уровень шума | 79 дБ |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Тип пилососу | ручний |
Информация для заказа
- Цена: 4 480 ₴








