Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихід DC 12V та автомобільний прикурювач | 12 В / 10 А |
| Вихід USB-C | 5 В / 3 А; 9 В / 2 А; 12 В / 1,5 А (макс. 18 Вт) |
| Вихід USB-А | 5 В / 3 А; 9 В / 2 А; 12 В / 1,5 А (макс. 18 Вт) |
| Вхід для сонячної панелі (PV) | 15 – 35 В; MPPT: 15 – 35 В / 12 А; 240 Вт |
| Вхід змінного струму (AC) | 50 / 60 Гц; 300 Вт |
| Гарантія | 12 місяців |
| Класс защиты | IP21 |
| Количество циклов | 3500 |
| Номинальное выходное напряжение | 230 В |
| Номинальная выходная мощность | 600 Вт |
| Номінальна напруга акумулятора | 12,8 В |
| Номінальна потужність акумулятора | 512 Вт⋅год |
| Рабочая температура | 0°C – 40°C |
| Тип аккумулятора | літій-залізо-фосфатний (LiFePO₄) |
| Форма выходного напряжения | правильна синусоїда |
| Частота тока | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 21 237 ₴






