Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихід DC 12V та автомобільний прикурювач | 12 В / 10 А |
| Вихід USB-C | 5 В / 3 А; 9 В / 2 А; 12 В / 3 А; 15 В / 3 А; 20 В / 3 А (лівий 60 Вт / правий 18 Вт) |
| Вихід USB-А | 5 В / 3 А; 9 В / 2 А; 12 В / 1,5 А (макс. 18 Вт) |
| Вхід змінного струму (AC) | 12 В – 30 В |
| Вхідна потужність (AC7909) | 200 Вт |
| Гарантія | 12 місяців |
| Класс защиты | IP21 |
| Количество циклов | 2000 |
| Номинальное выходное напряжение | 230 В |
| Номинальная выходная мощность | 1200 Вт |
| Номінальна напруга акумулятора | 32,0 В |
| Номінальна потужність акумулятора | 992 Вт⋅год |
| Рабочая температура | 0°C – 40°C |
| Тип аккумулятора | літій-залізо-фосфатний (LiFePO₄) |
| Форма выходного напряжения | правильна синусоїда |
| Частота тока | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 34 987 ₴









