Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихід DC 12V та автомобільний прикурювач | 12 В / 10 А |
| Вихід USB-C | 5 В / 3 А; 9 В / 3 А; 12 В / 3 А; 15 В / 3 А; 20 В / 5 А (макс. 100 Вт) |
| Вихід USB-А | 5 В / 3 А; 9 В / 2 А; 12 В / 1,5 А (макс. 18 Вт) |
| Вхід для заряджання від автомобіля | 12- 15 В / 8 А |
| Вхід для сонячної панелі (PV) | 12- 80 В; MPPT: 18 – 75 В / 14 А; 800 Вт |
| Вхід змінного струму (AC) | 190- 250 В / 6,5 А / 1400 Вт |
| Гарантія | 12 місяців |
| Класс защиты | IP21 |
| Количество циклов | 3500 |
| Номинальное выходное напряжение | 230 В |
| Номинальная выходная мощность | 2000 Вт |
| Номінальна напруга акумулятора | 51,2 В |
| Номінальна потужність акумулятора | 1024 Вт⋅год |
| Рабочая температура | 0°C – 40°C |
| Тип аккумулятора | літій-залізо-фосфатний (LiFePO₄) |
| Форма выходного напряжения | правильна синусоїда |
| Частота тока | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 44 237 ₴









