Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость бака | 10 л |
| Вага нетто / брутто | 3,5 / 4,1 кг |
| Габарити упаковки | 400×270×270 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина / діаметр шланга | 2,0 м / 32 мм |
| Класс защиты | IP24 |
| Максимальна потужність всмоктування | 15 кПа |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Тип уборки | вологе / сухе |
Информация для заказа
- Цена: 3 490 ₴









