Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Материал | Поролон |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр губки | 140 мм |
| Диаметр основы | 125 мм |
| Назначение | фінішне полірування та нанесення воскових і захисних покриттів |
| Рекомендована швидкість обертання | 800–1500 об/хв |
| Рівень жорсткості | м’яка (Soft) |
| Совместимость | роторні, ексцентрикові, орбітальні полірувальні машини |
| Тип крепежа | липучка (Velcro) |
| Товщина губки | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 249 ₴

