Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина ворса | 8 мм |
| Діаметр губки | 140 мм |
| Диаметр основы | 125 мм |
| Материал | мікрофібра на поролоновій основі |
| Назначение | фінішний етап полірування (finishing stage) |
| Рекомендована швидкість обертання | 2000–5000 об/хв |
| Рівень жорсткості | м’яка (Soft) |
| Совместимость | роторні, ексцентрикові, орбітальні полірувальні машини |
| Тип крепежа | липучка (Velcro) |
| Товщина губки | 10 мм |
Информация для заказа
- Цена: 349 ₴

